Gemla sektionsfåtöljer
Klubbat för:
1 500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
GEMLA, (4) sektionsfåtöljer, stomme i massiv teak, sits och rygg med fast textilklädsel, 1900-talets andra hälft, etikettmärkta, höjd ca 76, sitthöjd 40 cm
Fåtölj med skada distanskloss vid rygg.
Bruksslitage och märken
633263
2019-04-16