Gemla sektionsfåtöljer

Gemla sektionsfåtöljer
Gemla sektionsfåtöljer
Gemla sektionsfåtöljer
Gemla sektionsfåtöljer
Gemla sektionsfåtöljer
Gemla sektionsfåtöljer
Gemla sektionsfåtöljer
Gemla sektionsfåtöljer
Gemla sektionsfåtöljer
Gemla sektionsfåtöljer
Gemla sektionsfåtöljer
Gemla sektionsfåtöljer
Gemla sektionsfåtöljer
Gemla sektionsfåtöljer

Klubbat för:

1 500 SEK

Utropspris

2 500 SEK

GEMLA, (4) sektionsfåtöljer, stomme i massiv teak, sits och rygg med fast textilklädsel, 1900-talets andra hälft, etikettmärkta, höjd ca 76, sitthöjd 40 cm

Fåtölj med skada distanskloss vid rygg.
Bruksslitage och märken

633263

2019-04-16