Josefina Holmlund oljemålning

Josefina Holmlund oljemålning
Josefina Holmlund oljemålning
Josefina Holmlund oljemålning
Josefina Holmlund oljemålning
Josefina Holmlund oljemålning
Josefina Holmlund oljemålning
Josefina Holmlund oljemålning
Josefina Holmlund oljemålning
Josefina Holmlund oljemålning
Josefina Holmlund oljemålning

Klubbat för:

1 500 SEK

Utropspris

3 000 SEK

JOSEFINA HOLMLUND (1827-1905), norskt landskap, signerad (otydligt) J Holmlund, olja på duk, ca 31 x 41 cm

Duken med visst slitage samt några märken

633277

2019-04-10