Klubbat för:
1 500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
JOSEFINA HOLMLUND (1827-1905), norskt landskap, signerad (otydligt) J Holmlund, olja på duk, ca 31 x 41 cm
Duken med visst slitage samt några märken
633277
2019-04-10
Gör en kostnadsfri värdering här