Karmfåtölj

Karmfåtölj
Karmfåtölj
Karmfåtölj
Karmfåtölj
Karmfåtölj
Karmfåtölj
Karmfåtölj
Karmfåtölj
Karmfåtölj
Karmfåtölj

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

KARMFÅTÖLJ, stomme i ek, troligen Danmark, 1950/60-tal, höjd 69, bredd 66 cm

Bruksslitage, töjd sadelgjord

633287

2019-04-11