Roland Svensson litografi

Roland Svensson litografi
Roland Svensson litografi

Klubbat för:

1 300 SEK

2 000 SEK

ROLAND SVENSSON (1910-2003): Rorsman - Jacob Wallenberg, signerad Roland S, 115/190, färglitografi, bildmått ca 53x44 cm

633288

2019-04-10