Klubbat för:
9 000 EUR
Utropspris
3 000 EUR
LARS-GUNNAR NORDSTRÖM (1924-2014) Komposition, a tergo signerad, olja på pannå, 47x40 cm
Proveniens: samling Jaakko Lindberg
633301
2019-06-11
Gör en kostnadsfri värdering här