Lars-Gunnar Nordström oljemålning

Klubbat för:

9 000 EUR

Utropspris

3 000 EUR

LARS-GUNNAR NORDSTRÖM (1924-2014) Komposition, a tergo signerad, olja på pannå, 47x40 cm

Proveniens: samling Jaakko Lindberg

633301

2019-06-11