Klubbat för:
300 EUR
Utropspris
400 EUR
BIRGITTA ARA (1934-) "Födsel", signerad samt daterad -63, tempera och blandteknik på papper, 75x54 cm
oinramad
633307
2019-06-11
Gör en kostnadsfri värdering här