Birgitta Ara målning

Birgitta Ara målning
Birgitta Ara målning
Birgitta Ara målning
Birgitta Ara målning
Birgitta Ara målning
Birgitta Ara målning

Klubbat för:

300 EUR

Utropspris

400 EUR

BIRGITTA ARA (1934-) "Födsel", signerad samt daterad -63, tempera och blandteknik på papper, 75x54 cm

oinramad

633307

2019-06-11