Klubbat för:
500 SEK
1 500 SEK
BODHISATTVA, mässing, Indien, 17/1800-tal, i form av Wenshu Manjushri sittande på dubbel lotustron, höjd ca 8,5 cm
Åldersslitage
633318
2019-04-10