Bodhisattva Manjushri Indien 17/1800-tal

Klubbat för:

500 SEK

1 500 SEK

BODHISATTVA, mässing, Indien, 17/1800-tal, i form av Wenshu Manjushri sittande på dubbel lotustron, höjd ca 8,5 cm

Åldersslitage

633318

2019-04-10