Salongsgrupp rokokostil
Valmis
2019-04-11
633321
| Korkein tarjous | 2 800 SEK |
| Arviointi | 1 500 SEK |
SALONGSGRUPP, 7 dlr, rokokostil, stomme i mahogny, bestående av: soffa, 4 stolar samt 1 karmstol, soffans längd ca 160 cm
Stomme med mindre märken, bruksslitage
Klädsel på armlän med skador