Salongsgrupp rokokostil
Klubbat för:
2 800 SEK
Utropspris
1 500 SEK
SALONGSGRUPP, 7 dlr, rokokostil, stomme i mahogny, bestående av: soffa, 4 stolar samt 1 karmstol, soffans längd ca 160 cm
Stomme med mindre märken, bruksslitage
Klädsel på armlän med skador
633321
2019-04-11