Salongsgrupp rokokostil

Salongsgrupp rokokostil
Salongsgrupp rokokostil
Salongsgrupp rokokostil
Salongsgrupp rokokostil
Salongsgrupp rokokostil
Salongsgrupp rokokostil
Salongsgrupp rokokostil
Salongsgrupp rokokostil
Salongsgrupp rokokostil
Salongsgrupp rokokostil
Salongsgrupp rokokostil
Salongsgrupp rokokostil

Klubbat för:

2 800 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SALONGSGRUPP, 7 dlr, rokokostil, stomme i mahogny, bestående av: soffa, 4 stolar samt 1 karmstol, soffans längd ca 160 cm

Stomme med mindre märken, bruksslitage
Klädsel på armlän med skador

633321

2019-04-11