Peter J Lassen ´´Montana´´ byrå

Klubbat för:

3 800 SEK

Utropspris

3 000 SEK

PETER J LASSEN, ´´Montana´´ byrå, 2000-tal, svart lackerad MDF, med 6 lådor och 1 dörr med en bakomliggande hylla, höjd ca 82, 70x39 cm

Bruksslitage, märken, repor

633326

2019-04-11