Omega Officer stål 1930-tal
Klubbat för:
3 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
OMEGA, Officer, armbandsur, stål, år 1939, plexiglas, manuellt uppdrag, serienr. 10440062, verknr. 9591090, cal 26.5T3PCT1, diameter 30 mm
Verket går vid inskrivningstillfället, SAV garanterar ej funktionen. Slitage, färgbortfall på urtavla
633339
2019-04-11