Omega Officer stål 1930-tal

Omega Officer stål 1930-tal
Omega Officer stål 1930-tal
Omega Officer stål 1930-tal
Omega Officer stål 1930-tal
Omega Officer stål 1930-tal
Omega Officer stål 1930-tal
Omega Officer stål 1930-tal
Omega Officer stål 1930-tal
Omega Officer stål 1930-tal
Omega Officer stål 1930-tal

Klubbat för:

3 800 SEK

Utropspris

3 000 SEK

OMEGA, Officer, armbandsur, stål, år 1939, plexiglas, manuellt uppdrag, serienr. 10440062, verknr. 9591090, cal 26.5T3PCT1, diameter 30 mm

Verket går vid inskrivningstillfället, SAV garanterar ej funktionen. Slitage, färgbortfall på urtavla

633339

2019-04-11