Karel Becvar brons
Klubbat för:
8 000 SEK
Utropspris
10 000 SEK
KAREL BECVAR (Tjeckien, förr 1955): Kenataur med mansfigur, signerad och daterad B -01, grönpatinerad brons, monterad på sockel i trä och metall, höjd ca 70, längd 61, total höjd inkl sockel 183 cm
633350
2019-04-10