Karel Becvar brons

Karel Becvar brons
Karel Becvar brons
Karel Becvar brons
Karel Becvar brons
Karel Becvar brons
Karel Becvar brons
Karel Becvar brons
Karel Becvar brons
Karel Becvar brons
Karel Becvar brons
Karel Becvar brons
Karel Becvar brons

Klubbat för:

8 000 SEK

Utropspris

10 000 SEK

KAREL BECVAR (Tjeckien, förr 1955): Kenataur med mansfigur, signerad och daterad B -01, grönpatinerad brons, monterad på sockel i trä och metall, höjd ca 70, längd 61, total höjd inkl sockel 183 cm

633350

2019-04-10