Oidentifierad konstnär

Oidentifierad konstnär
Oidentifierad konstnär
Oidentifierad konstnär
Oidentifierad konstnär

Klubbat för:

350 000 SEK

Utropspris

4 000 SEK

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, dansande par, motiv efter Renoir, 1800-tal, olja på duk, ca 31x23 cm

633356

2019-04-13