Golvlampa 1950-tal

Golvlampa 1950-tal
Golvlampa 1950-tal
Golvlampa 1950-tal
Golvlampa 1950-tal
Golvlampa 1950-tal
Golvlampa 1950-tal
Golvlampa 1950-tal
Golvlampa 1950-tal
Golvlampa 1950-tal
Golvlampa 1950-tal
Golvlampa 1950-tal
Golvlampa 1950-tal
Golvlampa 1950-tal
Golvlampa 1950-tal

Klubbat för:

1 100 SEK

Utropspris

1 500 SEK

GOLVLAMPA, 1950-tal, 3-armad, stomme i svartmålad metall, rombformade skärmar i ljus textil, höjd ca 154 cm, märkt TA 553

Repor, smuts på skärmarna

633364

2019-04-10