Klubbat för:
1 100 SEK
Utropspris
1 500 SEK
GOLVLAMPA, 1950-tal, 3-armad, stomme i svartmålad metall, rombformade skärmar i ljus textil, höjd ca 154 cm, märkt TA 553
Repor, smuts på skärmarna
633364
2019-04-10
Gör en kostnadsfri värdering här