Ebel armbandsur 18 k vitguld 1970-tal

Klubbat för:

6 400 SEK

Utropspris

6 000 SEK

EBEL, armbandsur, 18 k vitguld, 1970-tal, safirglas, serienr. 897050/77, läderarmband ej original, sölja original, 34x39 mm, vikt 39,5 g, box samt originalcertifikat medföljer

Verket går vid inskrivningstillfället, SAV garanterar ej funktionen. Slitage, urtavla med smärre skador

633376

2019-04-13