Klubbat för:
750 SEK
Utropspris
1 500 SEK
KARMSTOLAR, 1900-talets mitt, OPE möbelfabrik, stomme i lackerad bok, sits klädd i grön textil, sitthöjd ca 42 cm
Slitage, stoppning i dålig kondition
633393
2019-04-10
Gör en kostnadsfri värdering här