Spelbord för schack 1900-talets första hälft
Klubbat för:
1 500 SEK
Utropspris
2 000 SEK
SPELBORD, 1900-talets första hälft, för schack, stomme valnötsfanér, avtagbar spelplan, 2 sidolådor i sarg, höjd ca 70, 96 x 60 cm
Repor, märken, slitage
Spelpjäser medföljer
1 st låda med skadat gångjärn
Nyckel saknas
633403
2019-04-10