Adolf Zethelius

Adolf Zethelius
Adolf Zethelius
Adolf Zethelius
Adolf Zethelius
Adolf Zethelius
Adolf Zethelius
Adolf Zethelius
Adolf Zethelius
Adolf Zethelius
Adolf Zethelius
Adolf Zethelius
Adolf Zethelius

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

4 000 SEK

ADOLF ZETHELIUS, skål, silver, förgylld inuti, stämplad 1842, höjd ca 10 cm, vikt ca 550 g

Bruks och åldersrelaterat slitage

633409

2019-04-10