Albert Contreras blandteknik
Klubbat för:
2 000 SEK
Arviointi
3 000 SEK
Kuvaus
ALBERT CONTRERAS (1933-2017): (2) Komposition, signerade och daterade a tergo Contreras 6-30-06 resp 6-31-06, blandteknik, vardera ca 31x36 cm
Kuntoraportti
633419
Päivämäärä:
2019-04-10