Cigarettetui Ryssland

Cigarettetui Ryssland
Cigarettetui Ryssland
Cigarettetui Ryssland
Cigarettetui Ryssland
Cigarettetui Ryssland
Cigarettetui Ryssland
Cigarettetui Ryssland
Cigarettetui Ryssland

Klubbat för:

2 000 SEK

2 000 SEK

CIGARETTETUI, silver, niellodekor, Ryssland omkring 1900, slitna stämplar, rektangulärt med runda hörn, invändigt förgyllt, på locket trespann med släde, 10,5x6 cm, höjd 2 cm, vikt 108 g

2 band saknas invändigt

633423

2019-04-16