Teataeraffischer Vasateatern

Teataeraffischer Vasateatern
Teataeraffischer Vasateatern
Teataeraffischer Vasateatern
Teataeraffischer Vasateatern

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

600 SEK

TEATERAFFISCHER, 2 st, 1900-talets mitt, Vasan, "Äventyret" och "Ungdoms ljuva fågel", ca 60x50 cm, ramade

PROVENIENS: Vasateatern Stockholm

633435

2019-04-16