Linda Bäckström brons

Linda Bäckström brons
Linda Bäckström brons
Linda Bäckström brons
Linda Bäckström brons
Linda Bäckström brons
Linda Bäckström brons
Linda Bäckström brons
Linda Bäckström brons

Klubbat för:

900 SEK

Utropspris

1 500 SEK

LINDA BÄCKSTRÖM (född 1982): Händer, monogramsignerad, daterad 2004, brons, höjd ca 11 cm

633444

2019-04-10