János Viski oljemålning

János Viski oljemålning
János Viski oljemålning
János Viski oljemålning
János Viski oljemålning
János Viski oljemålning
János Viski oljemålning

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

1 500 SEK

JÁNOS VISKI (1891-1987): Landskap med fåraherde, signerad Viski, olja på duk, bildyta ca 56x68 cm

633452

2019-04-10