Viktoriansk toalettburk silverlock
Klubbat för:
850 SEK
Utropspris
1 200 SEK
JAMES BEEBE, burk i slipat glas med silverlock, invändigt förgyllt lock med gängad låstapp, graverat monogram, kontrollstämplar, London 1872, höjd ca 10 cm
Packning i läder under innerlock saknas
633455
2019-04-11