Viktoriansk toalettburk silverlock

Klubbat för:

850 SEK

Utropspris

1 200 SEK

JAMES BEEBE, burk i slipat glas med silverlock, invändigt förgyllt lock med gängad låstapp, graverat monogram, kontrollstämplar, London 1872, höjd ca 10 cm

Packning i läder under innerlock saknas

633455

2019-04-11