Carl Israel Östrand oljemålning

Klubbat för:

5 000 SEK

2 000 SEK

CARL ISRAEL ÖSTRAND (1839-1909): Segelskutor, monogramsignerad och daterad CIÖ 1900, olja på duk, bildyta ca 49x74 cm

Dukskador och revor

633458

2019-04-10