Sideboard

Sideboard
Sideboard
Sideboard
Sideboard
Sideboard
Sideboard
Sideboard
Sideboard
Sideboard
Sideboard

Klubbat för:

2 800 SEK

2 000 SEK

SIDEBOARD, 1960-tal, fanér i teak, bemålad benställning i svart, höjd ca 100, 40x146 cm

Senare bemålad benställning(med fanérbortfall), ovandel mindre ytslitage

633459

2019-04-10