Klubbat för:
2 800 SEK
2 000 SEK
SIDEBOARD, 1960-tal, fanér i teak, bemålad benställning i svart, höjd ca 100, 40x146 cm
Senare bemålad benställning(med fanérbortfall), ovandel mindre ytslitage
633459
2019-04-10