Klubbat för:
1 600 EUR
Utropspris
800 EUR
TAPIO WIRKKALA, skål, "Sexan", signerad Tapio Wirkkala Iittala, 1950-tal, formgjuten kristall, slipad, bredd 18,2 cm.
Proveniens: samling Jaakko Lindberg
633463
2019-06-11
Gör en kostnadsfri värdering här