Klubbat för:
340 EUR
Utropspris
400 EUR
TAPIO WIRKKALA, skål, modell 3344, signerad Tapio Wirkkala, Iittala, sent 1950-tal, i halvform formad kristall, slipad, diameter 20 cm, höjd 7 cm.
Proveniens: samling Jaakko Lindberg
633467
2019-06-11
Gör en kostnadsfri värdering här