Klubbat för:
460 EUR
Schätzwert
300 EUR
Beschreibung
ALVAR AALTO, lågt fat, signerad Alvar Aalto 177/1986, klart glas, blåst i form, bredd 37,5 cm, höjd 2 cm.
Proveniens: samling Jaakko Lindberg
Zustandsbeschreibung
633469
2019-06-11
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner