Carl Malmsten, slagbord i furu
2019-04-10
633470
| Klubbat belopp | 4 600 SEK |
| Utropspris | 2 500 SEK |
CARL MALMSTEN, slagbord, omkring mitten av 1900-talet, furu, höjd ca 74, 25x105, vardera klaff 56 cm
Slitage, fläckar