Ewald Dahlskog

Ewald Dahlskog
Ewald Dahlskog
Ewald Dahlskog
Ewald Dahlskog
Ewald Dahlskog
Ewald Dahlskog

Klubbat för:

3 000 SEK

Utropspris

4 000 SEK

EWALD DAHLSKOG (1876-1951): Tivoli, signerad Ewald Dahlskog 39, akvarell/gouache på papper, ca 52x66 cm

633473

2019-04-11