Spegelbyrå 1800-tal

Spegelbyrå 1800-tal
Spegelbyrå 1800-tal
Spegelbyrå 1800-tal
Spegelbyrå 1800-tal
Spegelbyrå 1800-tal
Spegelbyrå 1800-tal
Spegelbyrå 1800-tal
Spegelbyrå 1800-tal
Spegelbyrå 1800-tal
Spegelbyrå 1800-tal

Klubbat för:

1 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SPEGELBYRÅ, 1800-talets andra hälft, fanérad i valnöt, rikt skuren dekor krönt av fågelpar, höjd 177, 121x57 cm

Skador och slitage, nyckel saknas

633476

2019-04-11