Hovedvandsæg 1800-tal

Hovedvandsæg 1800-tal
Hovedvandsæg 1800-tal
Hovedvandsæg 1800-tal
Hovedvandsæg 1800-tal
Hovedvandsæg 1800-tal
Hovedvandsæg 1800-tal
Hovedvandsæg 1800-tal
Hovedvandsæg 1800-tal
Hovedvandsæg 1800-tal
Hovedvandsæg 1800-tal
Hovedvandsæg 1800-tal
Hovedvandsæg 1800-tal

Klubbat för:

850 SEK

Utropspris

1 200 SEK

HOVEDVANDSÆG, luktdosa, silver, hjärtformad, genombruten krona upptill, delvis förgylld, invändig förgyllning, doftsvamp, prickat monogram MSD, 1800-talets första del, stämplar saknas, höjd ca 7 cm, vikt ca 32 g

Slitage, invändig fals med skador, spricka lockets ena sida

633481

2019-04-11