Korgstol Gio Ponti Bonacina

Korgstol Gio Ponti Bonacina
Korgstol Gio Ponti Bonacina
Korgstol Gio Ponti Bonacina
Korgstol Gio Ponti Bonacina
Korgstol Gio Ponti Bonacina
Korgstol Gio Ponti Bonacina
Korgstol Gio Ponti Bonacina
Korgstol Gio Ponti Bonacina

Klubbat för:

3 200 SEK

3 000 SEK

GIO PONTI & LIO CARMINATI, korgstol, Bonacina, Italien, 1900-talets andra hälft. stomme i bambu och rotting, modellen formgiven 1950 för kryssaren Conte, höjd ca 128 cm.

Bruksslitage

633489

2019-04-10