Fartygsporträtt

Fartygsporträtt
Fartygsporträtt
Fartygsporträtt
Fartygsporträtt
Fartygsporträtt
Fartygsporträtt

Klubbat för:

1 800 SEK

Utropspris

1 500 SEK

FARTYGSPORTRÄTT (1900-tal), "Elena av Nexö", ristad signatur H Dahl, olja på duk, ca 64x94 cm,

Etikett på baksidan: "Elena" av Nexö. Kapten Joel P. Dahl. Konstnären sonsonson

633508

2019-04-11