Marint motiv oljemålning

Marint motiv oljemålning
Marint motiv oljemålning
Marint motiv oljemålning
Marint motiv oljemålning
Marint motiv oljemålning
Marint motiv oljemålning

Klubbat för:

500 SEK

Utropspris

2 000 SEK

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1900-tal): Marint motiv, signerad Brose, olja på duk, ca 51x61 cm

633526

2019-04-11