Bouilottelampa 1800-talets andra hälft

Klubbat för:

850 SEK

Utropspris

2 000 SEK

BOUILOTTELAMPA, 1800-talets andra hälft, mässing, för 2 ljus, skärm i bemålad plåt, total höjd ca 51 cm

Bruksslitage, bucklor

633528

2019-04-11