Vas Minghetti

Vas Minghetti
Vas Minghetti
Vas Minghetti
Vas Minghetti
Vas Minghetti
Vas Minghetti
Vas Minghetti
Vas Minghetti
Vas Minghetti
Vas Minghetti

Klubbat för:

1 100 SEK

Utropspris

2 000 SEK

ANGELO MINGHETTI, vas, omkring 1900, Italien, flintgods, märkt Minghetti Bologna Italy, höjd ca 30 cm

Krackeleringar, två mindre fotnagg (glasyrnagg)

633539

2019-04-11