Figur Sydostasien

Figur Sydostasien
Figur Sydostasien
Figur Sydostasien
Figur Sydostasien
Figur Sydostasien
Figur Sydostasien
Figur Sydostasien
Figur Sydostasien
Figur Sydostasien
Figur Sydostasien

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

1 500 SEK

FIGUR, trä, Sydostasien, 17/1800-tal, skuren, i form av gudom, höjd ca 17 cm

Slitage

633541

2019-04-25