Tallrikar mm Kina 1700-tal

Tallrikar mm Kina 1700-tal
Tallrikar mm Kina 1700-tal
Tallrikar mm Kina 1700-tal
Tallrikar mm Kina 1700-tal
Tallrikar mm Kina 1700-tal
Tallrikar mm Kina 1700-tal
Tallrikar mm Kina 1700-tal
Tallrikar mm Kina 1700-tal

Klubbat för:

2 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

TALLRIKAR, 7 st, UPPLÄGGNINGFAT, BÄRTALLRIKAR, 2 st, porslin, Kina, 1700-tal, dekor i underglasyrblått, diameter 16-23, fat 24x17 cm

Sprickor och nagg

633549

2019-04-10