Klubbat för:
2 200 SEK
Utropspris
2 000 SEK
TALLRIKAR, 7 st, UPPLÄGGNINGFAT, BÄRTALLRIKAR, 2 st, porslin, Kina, 1700-tal, dekor i underglasyrblått, diameter 16-23, fat 24x17 cm
Sprickor och nagg
633549
2019-04-10
Gör en kostnadsfri värdering här