Fiol 1900-talets början

Fiol 1900-talets början
Fiol 1900-talets början
Fiol 1900-talets början
Fiol 1900-talets början
Fiol 1900-talets början
Fiol 1900-talets början
Fiol 1900-talets början
Fiol 1900-talets början
Fiol 1900-talets början
Fiol 1900-talets början
Fiol 1900-talets början
Fiol 1900-talets början
Fiol 1900-talets början
Fiol 1900-talets början

Klubbat för:

19 000 SEK

Utropspris

8 000 SEK

FIOL, 1900-talets början, bär etikettmärkning E Marchand Paris 1914, längd ca 59 cm, stråke och låda medföljer

Brukslitage

633552

2019-04-11