Fiol 1900-talets början
Valmis
2019-04-11
633552
| Korkein tarjous | 19 000 SEK |
| Arviointi | 8 000 SEK |
FIOL, 1900-talets början, bär etikettmärkning E Marchand Paris 1914, längd ca 59 cm, stråke och låda medföljer
Brukslitage