Fåtöljer Jugend
Klubbat för:
400 SEK
Utropspris
2 000 SEK
FÅTÖLJER, Jugend, massiv betsad mahogny, spiralresåser i sitsen, textilklädsel, 1910/-20-tal, höjd ca 77, sitthöjd 42 cm
Slitage, sprickor, repor, märken, ena stolen med lös gjord samt spiralresår undertill
633557
2019-04-11