Fåtöljer Jugend

Fåtöljer Jugend
Fåtöljer Jugend
Fåtöljer Jugend
Fåtöljer Jugend
Fåtöljer Jugend
Fåtöljer Jugend
Fåtöljer Jugend
Fåtöljer Jugend
Fåtöljer Jugend
Fåtöljer Jugend
Fåtöljer Jugend
Fåtöljer Jugend

Klubbat för:

400 SEK

Utropspris

2 000 SEK

FÅTÖLJER, Jugend, massiv betsad mahogny, spiralresåser i sitsen, textilklädsel, 1910/-20-tal, höjd ca 77, sitthöjd 42 cm

Slitage, sprickor, repor, märken, ena stolen med lös gjord samt spiralresår undertill

633557

2019-04-11