Skrivbordsstol 1900-talets andra hälft
2019-04-11
633558
| Klubbat belopp | 6 000 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
SKRIVBORDSSTOL, 1900-talets andra hälft, klädsel i oxblodsfärgat skinn, centralfot fanérad i mahogny, försedd med hjul, sitthöjd ca 47, höjd 98 cm
Brukslitage