Skrivbordsstol 1900-talets andra hälft

Klubbat för:

6 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SKRIVBORDSSTOL, 1900-talets andra hälft, klädsel i oxblodsfärgat skinn, centralfot fanérad i mahogny, försedd med hjul, sitthöjd ca 47, höjd 98 cm

Brukslitage

633558

2019-04-11