Sybord 1960-tal
Klubbat för:
2 200 SEK
Utropspris
1 500 SEK
SYBORD, 1960-tal, fanér i teak, uppfällbara klaffar, sarg med 2 lådor varav en med inredning för sömnadstillbehör respektive korg för förvaring, på hjul, höjd ca 60, 60x60, uppfällda klaffar ca 120 cm
Repor
633564
2019-04-10