Sybord 1960-tal

Sybord 1960-tal
Sybord 1960-tal
Sybord 1960-tal
Sybord 1960-tal
Sybord 1960-tal
Sybord 1960-tal
Sybord 1960-tal
Sybord 1960-tal
Sybord 1960-tal
Sybord 1960-tal
Sybord 1960-tal
Sybord 1960-tal

Klubbat för:

2 200 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SYBORD, 1960-tal, fanér i teak, uppfällbara klaffar, sarg med 2 lådor varav en med inredning för sömnadstillbehör respektive korg för förvaring, på hjul, höjd ca 60, 60x60, uppfällda klaffar ca 120 cm

Repor

633564

2019-04-10