Sabel m/1859

Sabel m/1859
Sabel m/1859
Sabel m/1859
Sabel m/1859
Sabel m/1859
Sabel m/1859
Sabel m/1859
Sabel m/1859

Klubbat för:

2 600 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SABEL, svensk, m/1859, för infanteriofficer, W. Schmolz, med portopé, stålbalja med två koppelringar, längd 99 cm

Balja med smärre bucklor, slitage

633567

2019-04-10