Poliskask

Poliskask
Poliskask
Poliskask
Poliskask
Poliskask
Poliskask
Poliskask
Poliskask

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

2 000 SEK

POLISKASK, svensk, för Stockholmspolisen, tidigt 1900-tal, hjälmplåt med Sankt Erik samt tre kronor

Smärre slitage

633568

2019-04-10