Klubbat för:
500 SEK
Utropspris
1 500 SEK
FALKENBERG BELYSNING, golvlampa, 1900-talets andra hälft, mässing, läderklädd fot, etikettmärkning samt inpressad märkning 7097, total höjd inkl skärm ca 140 cm
Fot med bucklor
633574
2019-04-11
Gör en kostnadsfri värdering här