Golvlampa Falkenberg Belysning

Klubbat för:

500 SEK

Utropspris

1 500 SEK

FALKENBERG BELYSNING, golvlampa, 1900-talets andra hälft, mässing, läderklädd fot, etikettmärkning samt inpressad märkning 7097, total höjd inkl skärm ca 140 cm

Fot med bucklor

633574

2019-04-11