Karl Nordström kolteckning

Karl Nordström kolteckning
Karl Nordström kolteckning
Karl Nordström kolteckning
Karl Nordström kolteckning
Karl Nordström kolteckning
Karl Nordström kolteckning

Klubbat för:

1 600 SEK

Utropspris

2 500 SEK

KARL NORDSTRÖM (1855-1923): Stormigt landskap, signerad Nordström, daterad -96, kolkrita på papper, ca 46x59

Ej examinerad ur ramen

633575

2019-04-11